BAD JE CHOVNÝ A NABÍZÍM HO KE KRYTÍ.

Datum narození: 21. 1. 2009

Matka: Heny od Jurečka    Otec: Faust od Vítkovy Hory        
Svod: B2, H1b, L1a, M1a, T2, Z1
     povaha: temperamentní
Bonitace: B2, C10, H2a, L1a, M1a, T3, Z1/povaha 6
rtg. DKK: 0/0    rtg. DKL: 1/0

 

Zkoušky: ZOP, ZPU1, ZPU2, ZMT, ZM, ZVV1, FPr1, BH, UPr1, UPr2, Upr3, IPO1 - dále připravován

Výstavy: 
Pojizerská výstava 2010 - mladých -V2
Krajská výstava Lysá nad Labem 2010 - mladých -  V1, VTM
NV Mladá Boleslav 2010 - mezitřída - VD1
MVP Praha 2011 - otevřená - V1, CAC ČR
Krajská výstava Lysá nad Labem 2011- otevřená - V1, VT, Krajský vítěz 2011
Krajská výstava Rokycany 2011 - pracovní - V2
Krajská výstava Rychety 2011 - pracovní - V1, VT
MVP Praha 2012 - pracovní- V2, Res. CAC
Krajská výstava Lysá nad Labem 2012 - otevřená - V1, VT
NV Mladá Boleslav 2013 - pracovní - V3

Soutěže:
6. místo -  nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2010
5. místo -  nejúspěšnější výstavní pes roku 2011
1. místo -  nejúspěšnější mladý pracovní pes roku 2011
5. místo - nejúspěšnější dospělý pracovní pes roku 2012

Závody:
25. 9. 2010 - Lyský šikula (ZOP) - 7. místo
9. 10. 2010 - Davidův memoriál (ZM) - 2. místo
30. 6. 2011 - Závod o pohár Marie Lohniské (IPO1) - 4. místo
28. 9. 2011 - Memoriál Františka Karase (ZVV1) - 6. místo (2. nejlepší stopa kategorie ZVV1 - 92 bodů)
8. 10. 2011 - Davidův memoriál (ZVV1) - 8. místo
9. 10. 2011 - O Pohár Jižního Města (ZVV1) - 1. místo
15. 10. 2011 - Všestraný pes Zbraslavi (ZVV1) - 3. místo
22. 10. 2011 - Memoriál Josefa Dvořáka (ZVV1) - 2. místo
28. 10. 2011 - Podzimní závod (ZVV1) - 5. místo
30. 10. 2011 - Újezdský pohár (ZVV1) - 3. místo
31. 3. 2012 - RTW CUP - dis. (ale 2. nejlepší stopa kategorie IPO1)
13. 10. 2012 - MR RTW Lásenice (IPO1) - 8. místo
20. 10. 2012 - Davidův memoriál (ZVV1) - 3. místo
4. 11. 2012 - Ottův pohár (2x FPr1) - 7. místo
27. 4. 2013 - Dvouhlavý pes (závod dvojic dle ZVV1) - 1. místo
6. 10. 2013 - Davidův memoriál (ZVV1) - 1. místo
26. 4. 2014 - Dvouhlavý pes (závod dvojice dle ZVV1) - 3. místo
17. 5. 2014 - MR RTW Roudnice nad Labem (IPO1) - 6. místo
5. 10. 2014 - Davidův memoriál (ZVV1) - 1. místo
26. 10. 2014 - Újezdský pohár (ZVV1) - 1. místo
15. 11. 2014 - O Pohár Jižního Města (ZVV1) - 2. místo
25. 4. 2015 - Dvouhlavý pes (závod dvojic, obrana dle ZVV1 95b., druhá nejlepší obrana závodu) - 4. místo
4. 10. 2015 - Davidův memoriál (ZVV1, obrana 99b.!!!!!!) - 2. místo

25. 10. 2015 - Újezdský pohár (ZVV1) - 1. místo 
24. 10. 2016 - Obranářský závod Lety (ZVV1) - 2. místo a NEJLEPŠÍ obrana závodu
2. 10. 2016 - Davidův memoriál (ZVV1) - 4. místo